Hľadá sa Onlyfans & Webcam Model

Získajte až €50,000/mesiac

Influencer agentúra špecializujúca sa na personálny manažment a medzinárodný rozvoj na sociálnych sieťach.
Naša spoločnosť, v rámci svojho vývoja, hľadá Onlyfans & Webcam modely.

webcam onlyfans model
onlyfans revenue

Neuveriteľná príležitosť!

Cam stránky generujú 1 miliardu príjmov ročne – a toto číslo stále rastie. Tieto stránky pre dospelých navštívi denne približne 5% používateľov internetu na celom svete. Webcam model zarobí v priemere $136 500 ročne alebo $2 625 týždenne.

Iné typy stránok pre dospelých sa objavili pred niekoľkými rokmi a explodovali počas lockdownu. Onlyfans je najznámejšia platforma na trhu. Rastie tempom 70% za mesiac! Celkovo, Onlyfans platí svojim tvorcom obsahu miliardy dolárov ročne.

Ale konkurencia je obrovská...

Na týchto platformách skúšajú šťastie státisíce dievčat po celom svete. Iba 1% z nich zarába viac ako $50 000 mesačne. Musia poznať digitálny marketing, aby sa propagovali. Denne zverejňujú svoje fotografie a videá na Instagram, Twitter, Reddit, TikTok, atď… Vykonávajú všetky tipy a triky, ktoré sa naučili, aby prilákali nových zákazníkov… Ale na nešťastie, väčšina z nich zarobí len pár stoviek eur mesačne, či dokonca niekoľko tisíc eur za najkrajšiu z nich. Takže ako teda dosiahnuť, aby model generoval desiatky tisíc dolárov mesačne?

sexy webcam model

Problémy s časom a technickými znalosťami

Ak si myslíte, že sa stačí zaregistrovať na platforme, zapnúť webkameru a čakať na zákazníkov, mýlite sa! Na generovanie desiatok tisíc eur mesačne je potrebných niekoľko ingrediencií. Modelka musí každý deň vytvárať a zverejňovať fotografie a videá na sociálnych sieťach. Tento obsah musí získať maximálny počet pozretí, aby získal státisíce sledovateľov. Na úpravu videí a fotenie krásnych fotografií, ktoré prilákajú zákazníkov, sú potrebné určité technické znalosti. Potom musíte vo dne i v noci chatovať s týmito tisíckami potenciálnych zákazníkov, aby ste predali svoj obsah. To všetko si vyžaduje veľa času, vedomostí a energie. Každý profesionálny model vám to môže potvrdiť.

Jednota je sila!

Spoluprácou s agentúrou sa modelka nemusí učiť používať veľmi technické digitálne nástroje a na úspech si ušetrí veľmi drahocenný čas a energiu. Modelka sa môže sústrediť na jedinú úlohu: starať sa o seba a produkovať svoj obsah. Agentúra sa postará o zvyšok. Agentúra má všetky technické znalosti a zdroje potrebné na publikovanie, propagáciu, a komunikáciu s klientmi, aby mohla predávať obsah 24/7; a generovať tak výnosy v desiatkach tisíc eur. Ale s našou agentúrou to je ešte lepšie…

marketing agency

Automatizácia všetko rýchlo zrýchľuje a zosilňuje

Aj s agentúrou zaberie rast Instagram účtu modelky so 100 000 sledovateľmi veľa času a práce. Pri každodennom uverejňovaní príspevkov trvá niekoľko rokov, kým dosiahnete taký počet sledovateľov. A tu sa naša agentúra stáva nepostrádateľnou pre modelky, ktoré sa ponáhľajú generovať 5-ciferný príjem! Vyvinuli sme technológiu schopnú automatizovať akúkoľvek aplikáciu v smartfóne (Facebook, Instagram, TikTok, Tinder, Bumble, Meetic, atď…). Predstavte si, že by ste mali 50 smartfónov, z ktorých každý automatizuje približne 20 zoznamovacích a sociálnych aplikácií, aby vás propagovali. Ktorá, podľa vás, zarába najviac a najrýchlejšie rastie: modelka sama, bez agentúry a bez roboty, alebo modelka s agentúrou a automatizáciou?

O nás

Sme francúzska spoločnosť “Centre de Formation France” zapísaná vo francúzskom obchodnom registri (SIREN N° 831709431) od roku 2017. Podporujeme obchodníkov a podnikateľov v ich digitálnom rozvoji. Social-Influencer.net sme vytvorili, aby sme uspokojili rastúco dopyt zo strany influencerov. Vďaka našim schopnostiam a našim technológiám výrazne zvyšujeme počet ich sledovateľov. Influenceri sa tak zviditeľňujú a to priťahuje značky. Vzhľadom na rastúci počet webcam a onlyfans modelov, ako aj peňažný tok týchto stránok pre dospelých, sme v roku 2021 otvorili štúdiá v Tenerife (Španielsko), kde okolo desať modelov každý generuje príjem v priemere viac ako €500/deň. Školíme a podporujeme ich pri dosahovaní ich finančných cieľov. Vďaka našej agentúre je pre modelku všetko rýchlejšie a jednoduchšie! Je to obojstranne výhodné!

tenerife_3
tenerife_1
tenerife_2
tenerife_4
tenerife_5

Prečo Tenerife?

Hovorí sa mu ostrov večnej jari. Je to španielsky ostrov nachádzajúci sa pri pobreží Maroka. Počasie je dobré každý deň (medzi 20 a 30°C). Prírodné prostredie je výnimočné (pláže, palmy, modrá obloha… všetko je nádherné). Život nie je drahý (bez DPH). Nespočetné množstvo 5-hviezdičkových palácov ponúka úchvatné kulisy na vytváranie vysnívaného obsahu, ktorý je pre Instagram a TikTok veľmi dôležitý. Tenerife je súčasťou európskeho spoločenstva, čo umožňuje Európanom sa tam legálne usadiť bez administratívnych komplikácií. To všetko vytvára ideálne prostredie na prácu, život a zarábanie peňazí ako Onlyfans a Webcam model.

Čo ponúkame

S každým novým modelom, naša agentúra ponúka:

 • – zmluvu o profesionálnom talente,
  – profesionálne fotenie,
  – ubytovanie,
  – jedlo,
  – chyžnú,
  – zaplatíme vám vašu letenku,
  – platbu bankovým prevodom na začiatku každého mesiaca,
  – školenie,
  – podporu.

Budete preto ubytovaní a nakŕmení s preplatenou letenkou a podpísanou zmluvou, aby ste pracovali legálne a zmluvne vás chránili. Všetky podmienky potrebné pre váš úspech budú splnené od prvého dňa.

webcam onlyfans model voyage remboursé

Čo mám urobiť, aby som začal?

Každý deň nás kontaktuje veľa modelov. Bohužiaľ nemôžeme prijať každého, pretože naša agentúra investuje veľa času, energie a peňazí do propagácie nového modelu. Musíme vziať všetky záruky, že máte potenciál generovať niekoľko desiatok tisíc eur mesačne. Ak si myslíte, že je to tak, kontaktujte nás cez WhatsApp (+33 7 69 24 51 01) na dohodnutie si telefonického rozhovoru. Ale skôr ako nás budete kontaktovať, prečítajte si prosím Frequently Asked Questions.

Čo si myslia naše modelky

 • Ils m'ont explosé mon nombre de followers en un temps record! Et des vrais followers en plus. J'ai pu ainsi augmenter mes cachets et donc mon chiffre d'affaire. Merci.

  Riadh Chabi Avatar Riadh Chabi
  September 24, 2022

  It is a serious and professional "Influencer Agency" that really cares about your career and raising your income.

  Camille S Avatar Camille S
  September 23, 2022

  Agence très sérieuse et pro, Elle nous a aider dans la promotion de nos réseaux et la recherche de partenariats avec brio Je recommande vivement

  Sébastien Rattanatay Avatar Sébastien Rattanatay
  September 19, 2022
 • Ils sont été efficaces pour booster mes réseau sociaux avec des vrais followers. ça se voit tout de suite à l’engagement. Merci.

  signes jean Avatar signes jean
  September 23, 2022

  Agence sérieuse et professionnelle. J'ai appris plein de choses et ma carrière a enfin pu décoller

  julie Lefort Avatar julie Lefort
  September 17, 2022

FAQ

Naše štúdio sa nachádza v Tenerife v Španielsku, ale naša agentúra je SARL (Centre de Formation France) je registrovaná vo Francúzsku a podlieha kontrole DREETS. Naša spolupráca má formu zmluvy podpísanej medzi vami a našou agentúrou. Ako spoločnosť podliehajúca štátnej kontrole máme právne a fiškálne povinnosti. Ohroziť našu spoločnosť porušením zákona neprichádza do úvahy. Všetky naše príjmy sú priznané a všetky dane a clá sú zaplatené podľa potreby.

Prijímame len ženy od 18 do 30 rokov, vzdelané, seriózne, úctivé, pracovité, usmievavé s príjemnou postavou a otvorené. Táto práca je veľmi vážna činnosť, pri ktorej sa zapojíte do tímu. Nemôžeme si dovoliť strácať čas s neserióznymi alebo neúctivými ľuďmi.

Áno, je možné zablokovať určité krajiny, ak nechcete, aby niektorí vaši krajania mali prístup k vašim profilom.

Áno, samozrejme. A my vám pomôžeme nájsť byt vašich snov.

Budete musieť pracovať 7 hodín denne a 5 dní v týždni. Rozvrhy sú flexibilné a dajú sa prispôsobiť podľa vašich predstáv a dostupnosti štúdia. Odporúčame vám pracovať, keď je maximálny počet pripojených klientov. Môže to byť noc, ak sa zameriavate na Američanov, a deň, ak sa zameriavate na Európanov a Ázijcov.

Áno, samozrejme. Jeden z našich zamestnancov vás vyzdvihne na letisku a privedie vás do vášho apartmánu.

Keď dorazíte, necháme vám deň na odpočinok a/alebo si užite pláž. Nasledujúci deň začne váš jednodňový tréning, aby ste mali šancu vygenerovať maximálne možné množstvo peňazí. Potom môžete začať pracovať.

Áno, samozrejme. Ste svojim vlastným šéfom. Môžete úplne slobodne zastaviť svoju modelovaciu aktivitu, kedykoľvek budete chcieť.

Áno, samozrejme. Máte právo čerpať 4 týždne dovolenky za rok, kedykoľvek budete chcieť.

Samozrejme! Keď dorazíte na Tenerife, vyžiadame si vaše číslo NIE. Toto je identifikačné číslo trvalého pobytu, ktoré vám umožní prístup k španielskym opatrovateľským službám. Vaša bezpečnosť a pohoda sú pre nás veľmi dôležité. Naša agentúra bude investovať veľa do vašej propagácie a preto uprednostňujeme dlhodobú spoluprácu s modelkami. Je v našom vlastnom záujme, aby ste sa cítili šťastní a naplnení. Naša agentúra je ako rodina, kde sa každý stará o všetkých ostatných. Toto je najlepší spôsob, ako môže spoločnosť dosiahnuť vysoký výkon.

Potom ako vyhráte €5 000, vám po predĺžení faktúry prevedieme bankovým prevodom sumu vašej letenky. Nezabudnite si preto uschovať doklad o kúpe letenky so sumou. Bez toho vám nebudeme môcť vrátiť peniaze.

Áno, samozrejme. Ako sme vám vysvetlili v prvej otázke tohto FAQ „Je to legálne?“, podliehame prísnej regulácii francúzskych a španielskych úradov. Ako freelancer vám po spustení predstavíme našu účtovníčku, ktorá sa vám za mesačný poplatok (cca 100€/mes.) postará o správu celej administratívnej časti vašej činnosti. Zo zisku budete musieť platiť sociálne poistenie (asi 400 €/mesiac) a dane. Naši právnici vám vysvetlia, ako čo najviac optimalizovať svoje zdanenie. Všetky tieto náklady sa však začnú až po spustení vášho podnikania a zarábaní desiatok tisíc eur mesačne. Nebudete teda musieť platiť nič, kým sa vaša činnosť skutočne nezačne.

Sme si vedomí toho, že toto povolanie nemožno vykonávať večne. Niektoré modelky chcú túto prácu vykonávať 1 rok, iné oveľa dlhšie. Preto neustále hľadáme seriózne a kvalitné modely. Tieto náborové náklady sú astronomické, pretože sme veľmi selektívni pri výbere modelov. Našou hlavnou náborovou sieťou sú naše vlastné modelky, ktoré o našom štúdiu hovoria svojim priateľom. Tým, že tvrdo pracujeme na vývoji našich modelov a každý deň im ukazujeme našu profesionalitu a serióznosť, vieme, že by súhlasili s tým, že by nás odporučili priateľovi, ak by sa naskytla príležitosť. A takto nás každý deň oslovuje množstvo mladých žien z celého sveta.

© 2023 All rights reserved.