Hledáme Onlyfans a Webcam modelky

Vydělávejte až €50,000/měsíčně

Influencerská agentura specializující se na osobní management a mezinárodní růst na sociálních sítích. V rámci svého rozvoje hledá naše společnost Onlyfans & Webcam modelky.

webcam onlyfans model
onlyfans revenue

Jedinečná příležitost!

Cam stránky pro dospělé generují ročně 1 miliardu dolarů příjmů – a toto číslo stále roste. Tyto stránky pro dospělé denně navštíví přibližně 5 % uživatelů internetu na celém světě. Webcam modelka si vydělá v průměru 136 500 dolarů ročně neboli 2 625 dolarů týdně.

Před několika lety vznikly další typy stránek pro dospělé, které během lockdownu zažily obrovský boom. Nejznámější platformou na trhu je Onlyfans. Její růst dosahuje 70 % měsíčně! Celkově OnlyFans vyplácí tvůrcům obsahu miliardy dolarů ročně.

Konkurence je však obrovská...

Na těchto stránkách své štěstí zkouší statisíce dívek po celém světě. Pouze 1 % z nich vydělává více než 50 000 dolarů měsíčně. Aby se prosadily, musí rozumět online marketingu. Denně zveřejňují své fotografie a videa na Instagramu, Twitteru, Redditu, TikToku atd… Aplikují všechny naučené tipy a triky, aby přilákali nové zákazníky… Ale bohužel pro ně většina z nich vydělává jen pár stovek eur měsíčně, ty nejkrásnější dokonce jen pár tisíc eur. Jak tedy dosáhnout toho, aby modelka měsíčně vydělávala desítky tisíc dolarů?

sexy webcam model

Problémy s časem a technickými znalostmi

Pokud si myslíte, že se stačí zaregistrovat na platformě, zapnout webkameru a čekat na zákazníky, jste úplně vedle! K tomu, abyste mohli vydělávat desítky tisíc eur měsíčně, je zapotřebí několika faktorů. Modelka musí každý den vytvářet a zveřejňovat fotografie a videa na sociálních sítích. Tento obsah musí získat co nejvíce zhlédnutí, aby mohla získat statisíce sledujících. K úpravě videí a pořizování krásných fotografií, které přilákají zákazníky, je zapotřebí určitých technických znalostí. S těmito tisíci potenciálních zákazníků je pak třeba dnem i nocí chatovat a prodávat svůj obsah. To vše vyžaduje spoustu času, znalostí a energie. To vám potvrdí každá profesionální modelka.

V jednotě je síla!

Díky spolupráci s agenturou se modelka nemusí učit používat velmi náročné technické digitální nástroje a získá tak velmi cenný volný čas a energii pro dosažení úspěchu. Modelka se může soustředit na jediný úkol: starat se o sebe a vytvářet svůj obsah. O zbytek se postará agentura. Agentura disponuje veškerými technickými znalostmi a prostředky potřebnými pro zveřejňování, propagaci a komunikaci s klienty, aby bylo možné prodávat obsah 24 hodin denně, 7 dní v týdnu; a generovat tak příjmy v řádu desítek tisíc eur měsíčně. S naší agenturou je to však ještě lepší…

marketing agency

Automatizace vše urychluje a rapidně znásobuje.

I s agenturou vyžaduje růst účtu modelky na Instagramu se 100 000 sledujícími spoustu času a práce. Při každodenním zveřejňování příspěvků trvá několik let, než takového počtu sledujících dosáhnete. A právě zde se naše agentura stává nepostradatelnou pro modelky, které chvátají získat šestimístný příjem! Vyvinuli jsme technologii, která dokáže automatizovat jakoukoli aplikaci pro chytré telefony (Facebook, Instagram, TikTok, Tinder, Bumble, Meetic atd…). Představte si, že byste měli 50 chytrých telefonů, z nichž každý by automatizoval přibližně 20 aplikací pro seznamování a sociální sítě, které by vás propagovaly. Co podle vás vydělává více a roste rychleji: modelka sama, bez agentury a bez robotů, nebo modelka s agenturou a automatizací?

O nás

Jsme francouzská společnost “Centre de Formation France” zapsaná ve francouzském obchodním rejstříku (SIREN N° 831709431) od roku 2017. Podporujeme podnikatele v jejich digitálním rozvoji. Vytvořili jsme Social-Influencer.net, abychom uspokojili rostoucí poptávku ze strany influencerů. Díky našim dovednostem a technologiím výrazně zvyšujeme počet jejich sledujících. Tímto způsobem se influenceři zviditelňují a to přitahuje značky. Když jsme viděli rostoucí počet webcam a onlyfans modelek i cashflow těchto stránek pro dospělé, otevřeli jsme v roce 2021 studia na Tenerife (Španělsko), kde každá z přibližně deseti modelek generuje v průměru příjem přes 500 eur denně. Školíme je a podporujeme v dosahování jejich finančních cílů. Díky naší agentuře je pro modelku vše rychlejší a jednodušší! Je to výhra pro obě strany!

tenerife_3
tenerife_1
tenerife_2
tenerife_4
tenerife_5

Proč Tenerife?

Říká se mu ostrov věčného jara. Je to španělský ostrov ležící u pobřeží Maroka. Počasí je zde každý den příznivé (20 až 30 °C). Příroda je výjimečná (pláže, palmy, modrá obloha… vše je nádherné). Život zde není drahý (bez DPH). Nespočet pětihvězdičkových paláců nabízí úchvatné kulisy pro tvorbu vysněného obsahu, který je velmi důležitý pro Instagram a TikTok. Tenerife je součástí evropského společenství, což umožňuje Evropanům legálně se zde usadit bez administrativních komplikací. To vše vytváří ideální prostředí pro práci, život a vydělávání jmění jako Onlyfans a Webcam modelka.

Co nabízíme

S každou novou modelkou naše agentura nabízí:

 • – profesionální talentová smlouva,
  – profesionální focení,
  – ubytování,
  – jídlo,
  – hospodyni,
  – proplatíme vám letenku,
  – platba na bankovní účet na začátku každého měsíce,
  – školení,
  – podporu.

Budete tedy ubytováni a stravováni, přičemž vám bude proplacena letenka a podepsána smlouva o legální práci, která vás smluvně ochrání. Všechny podmínky nezbytné pro váš úspěch budou splněny od prvního dne.

webcam onlyfans model voyage remboursé

Jak začít?

Denně se na nás obrací mnoho modelek. Bohužel nemůžeme přijmout všechny, protože naše agentura investuje mnoho času, energie a peněz do propagace nových modelek. Musíme si zajistit všechny záruky, že máte potenciál vydělávat několik desítek tisíc eur měsíčně. Pokud si myslíte, že tomu tak je, kontaktujte nás prostřednictvím aplikace WhatsApp (+33 7 69 24 51 01) a domluvte si telefonický pohovor. Než nás však kontaktujete, přečtěte si prosím často kladené otázky.

Co si myslí naše modelky

 • Agence très sérieuse et pro, Elle nous a aider dans la promotion de nos réseaux et la recherche de partenariats avec brio Je recommande vivement

  Sébastien Rattanatay Avatar Sébastien Rattanatay
  September 19, 2022

  Agence sérieuse et professionnelle. J'ai appris plein de choses et ma carrière a enfin pu décoller

  julie Lefort Avatar julie Lefort
  September 17, 2022

  Ils m'ont explosé mon nombre de followers en un temps record! Et des vrais followers en plus. J'ai pu ainsi augmenter mes cachets et donc mon chiffre d'affaire. Merci.

  Riadh Chabi Avatar Riadh Chabi
  September 24, 2022
 • Ils sont été efficaces pour booster mes réseau sociaux avec des vrais followers. ça se voit tout de suite à l’engagement. Merci.

  signes jean Avatar signes jean
  September 23, 2022

  It is a serious and professional "Influencer Agency" that really cares about your career and raising your income.

  Camille S Avatar Camille S
  September 23, 2022

Často kladené otázky

Naše studio se nachází na Tenerife ve Španělsku, ale naše agentura je SARL (Centre de Formation France) registrovaná ve Francii a podléhá kontrole DREETS. Naše spolupráce probíhá formou smlouvy podepsané mezi vámi a naší agenturou. Jako společnost podléhající státní kontrole máme právní a daňové povinnosti. Nepřipadá v úvahu, abychom naši společnost ohrožovali porušováním zákonů. Veškeré naše příjmy jsou deklarovány a všechny daně a poplatky jsou odváděny v souladu s požadavky.

Přijímáme pouze ženy ve věku od 18 do 30 let, vzdělané, seriózní, uctivé, pracovité, usměvavé, sympatické a otevřeného ducha. Tato práce je velmi seriózní činností, kde se stanete součástí týmu. Nemůžeme si dovolit ztrácet čas s neseriózními nebo neuctivými lidmi.

Ano, pokud nechcete, aby někteří vaši krajané měli přístup k vašim profilům, je možné některé země zablokovat.

Ano, samozřejmě. A my vám pomůžeme najít apartmán vašich snů.

Budete muset pracovat 7 hodin denně a 5 dní v týdnu. Rozvrhy jsou flexibilní a lze je přizpůsobit podle vašich přání a dostupnosti studia. Doporučujeme, abyste pracovali v době, kdy je připojeno maximálně klientů. Což může být v noci, pokud se zaměřujete na Američany, a přes den, pokud se zaměřujete na Evropany a Asiaty.

Ano, samozřejmě. Jeden z našich zaměstnanců vás vyzvedne na letišti a přiveze vás do vašeho apartmánu.

Po příjezdu vám poskytneme den na odpočinek a/nebo užívání si pláže. Druhý den začne jednodenní školení, abyste měli největší šanci vydělat co nejvíce peněz. Poté můžete začít pracovat.

Ano, samozřejmě. Jste svým vlastním šéfem. Můžete zcela svobodně ukončit svou modelingovou činnost, kdykoli budete chtít.

Ano, samozřejmě. Máte právo vzít si 4 týdny dovolené ročně, kdykoli chcete.

Samozřejmě! Jakmile přijedete na Tenerife, požádáme vás o vaše NIE číslo. Jedná se o identifikační číslo rezidenta, které vám umožní přístup ke španělským zdravotnickým službám. Vaše bezpečnost a blaho jsou pro nás velmi důležité. Naše agentura bude skutečně investovat hodně do vaší propagace, a proto dáváme přednost dlouhodobé spolupráci s modelkami. Je v našem vlastním zájmu, abyste se cítili šťastní a spokojení. Naše agentura je jako rodina, kde se každý stará o každého. To je nejlepší způsob, jak může společnost dosáhnout vysokých výsledků.

Po výhře 5 000 € vám po předložení faktury převedeme částku za letenku na váš bankovní účet. Nezapomeňte si proto uschovat doklad o zakoupení letenky s uvedenou částkou. Bez něj vám nebudeme moci peníze vrátit.

Ano, samozřejmě. Jak jsme vám vysvětlili v první otázce tohoto oddílu “Je to legální?”, podléháme přísné regulaci ze strany francouzských a španělských úřadů. Jako freelancera vás po zahájení činnosti seznámíme s naším účetním, který se za měsíční poplatek (cca 100 €/měsíc) postará o správu veškeré administrativní části vaší činnosti. Budete muset platit sociální pojištění (cca 400 €/měsíc) a daně ze zisku. Naši právníci vám vysvětlí, jak co nejvíce optimalizovat vaše zdanění. Všechny tyto náklady však začnou vznikat až poté, co vaše podnikání zahájíte a budete vydělávat desítky tisíc eur měsíčně. Nebudete tedy muset nic platit, dokud se vaše činnost nerozjede naplno.

Jsme si vědomi, že tuto profesi nelze vykonávat věčně. Některé modelky chtějí tuto práci vykonávat jeden rok, jiné mnohem déle. Proto neustále hledáme seriózní a kvalitní modelky. Tyto náklady na nábor jsou astronomické, protože jsme při výběru modelek velmi vybíraví. Naší hlavní náborovou sítí jsou naše vlastní modelky, které o našem studiu říkají svým kamarádkám. Tím, že usilovně pracujeme na rozvoji našich modelek a každý den jim ukazujeme naši profesionalitu a serióznost, víme, že by souhlasily s tím, že nás doporučí kamarádce, kdyby se naskytla příležitost. A tak se na nás každý den obrací mnoho mladých žen z celého světa.

© 2023 Všechna práva vyhrazena.