Poszukiwane modelki OnlyFans i kamerek internetowych

Zarabiaj nawet do 50 tysięcy euro miesięcznie!

Agencja influencerska specjalizująca się w zarządzaniu osobistym i rozwoju międzynarodowym na portalach społecznościowych.
W ramach swojego rozwoju nasza firma poszukuje modelek do pracy na Onlyfans i kamerkach internetowych.

webcam onlyfans model
onlyfans revenue

Niesamowita szansa!

Strony dla dorosłych, bazujące na kamerkach internetowych, przynoszą rocznie 1 miliard w dochodach — a liczba ta wciąż rośnie. Strony dla dorosłych tego typu codziennie odwiedzane są przez około 5% użytkowników Internetu na całym świecie. Modelka kamerki internetowej zarabia średnio 136 500 dolarów rocznie lub 2 625 dolarów tygodniowo.

Na rynku pojawiły się kilka lat temu inne rodzaje stron dla dorosłych, które eksplodowały podczas lockdownu. OnlyFans jest najbardziej znaną platformą na rynku. Miesięcznie odnotowuje ona wzrost na poziomie 70%! W sumie OnlyFans płaci miliardy dolarów swoim twórcom treści każdego roku.

Konkurencja stała się jednak ogromna...

Setki tysięcy dziewczyn na całym świecie próbuje swojego szczęścia na platformach tego typu. Tylko 1% z nich zarabia więcej niż 50 tys. dolarów miesięcznie. Aby się wypromować, muszą znać marketing cyfrowy. Codziennie publikują swoje zdjęcia i filmy na Instagramie, Twitterze, Reddicie, TikToku, itd. Wykorzystują wszystkie wskazówki i sztuczki, których się nauczyły, aby przyciągnąć nowych klientów… Jednak, niestety dla nich, większość z nich zarabia jedynie kilkaset euro miesięcznie, lub kilka tysięcy euro w przypadku najpiękniejszych z nich. Jak więc sprawić, by modelka generowała dziesiątki tysięcy dolarów miesięcznie?

sexy webcam model

Problemy z czasem i wiedzą techniczną

Jeśli myślisz, że wystarczy zarejestrować się na platformie, włączyć kamerkę i czekać na klientów, to grubo się mylisz! Do zarabiania dziesiątek tysięcy euro miesięcznie potrzeba kilku składowych. Modelka musi codziennie tworzyć i publikować zdjęcia i filmy na portalach społecznościowych. Treści te muszą uzyskać maksymalną liczbę wyświetleń, aby zdobyć setki tysięcy obserwujących. Do edycji filmów i wykonywania pięknych zdjęć, które przyciągną klientów, potrzebna jest pewna wiedza techniczna. Następnie musisz dzień i noc rozmawiać z tymi tysiącami potencjalnych klientów, aby sprzedać swoje treści. Wszystko to zajmuje dużo czasu, wiedzy i energii. Każda profesjonalna modelka może to potwierdzić.

W jedności siła!

Dzięki współpracy z agencją modelka nie musi uczyć się obsługi bardzo technicznych narzędzi cyfrowych, co daje jej więcej czasu i energii, tak bardzo potrzebnych do osiągnięcia sukcesu. Modelka może skupić się na jednym zadaniu: dbaniu o siebie i produkowaniu swoich treści. Agencja zajmuje się całą resztą. Agencja posiada całą wiedzę techniczną i zasoby, niezbędne do publikacji, promocji i komunikacji z klientami, co umożliwia sprzedaż treści 24/7; a tym samym generowanie dziesiątek tysięcy euro przychodu miesięcznie. Ale to nie wszystko…

marketing agency

Automatyzacja przyspiesza i błyskawicznie potęguje wszelkie działania

Nawet przy współpracy z agencją, rozwinięcie instagramowego konta modelki do poziomu 100 000 obserwujących wymaga dużo czasu i pracy. Wrzucając posty codziennie, osiągnięcie takiej liczby obserwujących zajmuje kilka lat. I właśnie w tym miejscu nasza agencja staje się nieodzownym narzędziem dla modelek, którym spieszno do osiągania 5-cyfrowych zarobków! Opracowaliśmy technologię zdolną do zautomatyzowania każdej aplikacji na smartfony (Facebook, Instagram, TikTok, Tinder, Bumble, Meetic, itd…). Wyobraź sobie, że masz 50 smartfonów, z których każdy automatyzuje około 20 aplikacji randkowych i social media, aby Cię promować. Twoim zdaniem, kto zarobi najwięcej i najszybciej się rozwinie: modelka w pojedynkę, bez agencji i bez botów, czy modelka z agencją i automatyzacją?

O nas

Jesteśmy francuską firmą “Centre de Formation France” wpisaną do francuskiego rejestru handlowego (SIREN N° 831709431) od 2017 roku. Wspieramy sprzedawców i przedsiębiorców w ich cyfrowym rozwoju. Stworzyliśmy Social-Influencer.net, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie ze strony influencerów. Dzięki naszym umiejętnościom i stosowanym przez nas technologiom znacznie zwiększamy liczbę ich obserwujących. W ten sposób influencerzy zyskują rozpoznawalność, co z kolei przyciąga marki. Widząc rosnącą liczbę modelek korzystających z kamerek internetowych i OnlyFans, a także przepływ gotówki ze stron dla dorosłych tego typu, w 2021 roku otworzyliśmy studia na Teneryfie (Hiszpania), gdzie z około dziesięciu modelek każda przynosi średnio ponad 500 euro dochodu dziennie. Szkolimy i wspieramy je w osiąganiu ich celów finansowych. Dzięki naszej agencji dla modelki wszystko jest szybsze i łatwiejsze! Jest to rozwiązanie korzystne dla obu stron!

tenerife_3
tenerife_1
tenerife_2
tenerife_4
tenerife_5

Czemu Teneryfa?

Nazywana jest wyspą wiecznej wiosny. Jest to hiszpańska wyspa położona u wybrzeży Maroka. Codziennie panuje tu dobra pogoda (między 20 a 30°C). Środowisko naturalne jest wyjątkowe (plaże, palmy, niebieskie niebo… wszystko jest wspaniałe). Życie nie jest drogie (brak podatku VAT). Niezliczone 5-gwiazdkowe pałace oferują zapierające dech w piersiach tła do produkcji treści niczym z marzeń, które są niezmiernie ważne na Instagramie i TikToku. Teneryfa jest częścią wspólnoty europejskiej, co pozwala Europejczykom na legalne osiedlenie się tam bez problemów natury administracyjnej. Wszystko to tworzy idealne środowisko do pracy, życia i zarabiania fortuny jako modelka Onlyfans i kamerek internetowych.

Co oferujemy?

Każdej nowej modelce nasza agencja zapewnia:

– profesjonalny kontrakt — umowa o świadczeniu usług artystycznych,
– profesjonalne sesje zdjęciowe,
– zakwaterowanie,
– wyżywienie,
– pomoc domową,
– zwrot kosztów biletu lotniczego,
– płatność przelewem na początku każdego miesiąca,
– szkolenia,
– wsparcie.
Będziesz zatem zakwaterowana i wyżywiona, ze zwróconym kosztem biletu lotniczego i podpisaną umową, która zapewni Ci legalną pracę i ochronę kontraktową. Wszystkie warunki niezbędne do osiągnięcia przez Ciebie sukcesu będą zapewnione już od pierwszego dnia.

webcam onlyfans model voyage remboursé

Jak zacząć?

Codziennie kontaktuje się z nami wiele modelek. Niestety nie możemy przyjąć wszystkich, ponieważ nasza agencja inwestuje dużo czasu, energii i pieniędzy w promocję nowej modelki. Musimy upewnić się, że masz potencjał do zarabiania kilkudziesięciu tysięcy euro miesięcznie. Jeśli uważasz, że tak jest, skontaktuj się z nami przez WhatsApp (+33 7 69 24 51 01) , aby umówić się na rozmowę telefoniczną. Jednak zanim się z nami skontaktujesz, przeczytaj najczęściej zadawane pytania.

Co myślą nasze modelki

 • Ils sont été efficaces pour booster mes réseau sociaux avec des vrais followers. ça se voit tout de suite à l’engagement. Merci.

  signes jean Avatar signes jean
  September 23, 2022

  Agence très sérieuse et pro, Elle nous a aider dans la promotion de nos réseaux et la recherche de partenariats avec brio Je recommande vivement

  Sébastien Rattanatay Avatar Sébastien Rattanatay
  September 19, 2022

  It is a serious and professional "Influencer Agency" that really cares about your career and raising your income.

  Camille S Avatar Camille S
  September 23, 2022
 • Ils m'ont explosé mon nombre de followers en un temps record! Et des vrais followers en plus. J'ai pu ainsi augmenter mes cachets et donc mon chiffre d'affaire. Merci.

  Riadh Chabi Avatar Riadh Chabi
  September 24, 2022

  Agence sérieuse et professionnelle. J'ai appris plein de choses et ma carrière a enfin pu décoller

  julie Lefort Avatar julie Lefort
  September 17, 2022

Najczęściej zadawane pytania

Nasze studio znajduje się na Teneryfie w Hiszpanii, ale agencja to SARL (Centre de Formation France) zarejestrowana we Francji i podlegająca kontroli DREETS. Nasza współpraca ma formę umowy podpisanej pomiędzy Tobą a naszą agencją. Jako firma podlegająca kontroli państwowej, podlegamy obowiązkom prawnym i podatkowym. Nie ma mowy o narażaniu interesów naszego społeczeństwa poprzez łamanie prawa. Wszystkie nasze dochody są zgłoszone a wszelkie podatki i cła są płacone zgodnie z wymogami.

Przyjmujemy tylko kobiety w wieku od 18 do 30 lat, dobrze wykształcone, poważne, taktowne, pracowite, otwarte, uśmiechnięte i posiadające miłą aparycję. Niniejsza praca jest poważnym zajęciem, w którym staniesz się częścią zespołu. Nie możemy sobie pozwolić na marnowanie czasu na osoby niepoważne lub pozbawione szacunku.

Tak, możliwe jest zablokowanie niektórych krajów, jeśli nie chcesz, aby niektórzy z twoich rodaków mieli dostęp do twoich profili.

Tak, oczywiście. My natomiast pomożemy Ci znaleźć mieszkanie Twoich marzeń.

Będziesz musiała pracować 7 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu. Grafik jest elastyczny i może być dostosowany do Twoich potrzeb oraz dostępności studia. Zalecamy, abyś pracowała w godzinach maksymalnej aktywności klientów. Może to być zarówno noc, jeśli będziesz nastawiona na Amerykanów, jak i dzień, jeśli będziesz nastawiona na Europejczyków i Azjatów.

Tak, oczywiście. Jeden z naszych pracowników odbierze Cię z lotniska, aby przywieźć Cię do apartamentu.

Po przyjeździe będziesz miała dzień na odpoczynek i/lub plażowanie. Następnego dnia rozpocznie się Twoje jednodniowe szkolenie, mające na celu dostarczenie Ci wszelkich sposobów na zgarnięcie jak największej ilości pieniędzy. Dopiero po nim będziesz mogła zacząć pracować.

Tak, oczywiście. Sama decydujesz o sobie. Możesz całkowicie zakończyć swoją działalność modelingową, kiedy tylko zechcesz.

Tak, oczywiście. Masz prawo wziąć 4 tygodnie urlopu rocznie, w dowolnym terminie.

Oczywiście! Po przyjeździe na Teneryfę poprosimy o Twój numer identyfikacyjny dla cudzoziemców (NIE). Jest to numer identyfikacyjny mieszkańca, który zapewni Ci dostęp do hiszpańskich usług zdrowotnych. Twoje bezpieczeństwo i dobre samopoczucie są dla nas najważniejsze. Nasza agencja będzie bowiem dużo inwestować w Twoją promocję i w związku z tym chciałaby zapewnić sobie długotrwałą współpracę z modelkami. W naszym własnym interesie jest więc, abyś czuła się szczęśliwa i spełniona. Nasza agencja jest jak rodzina, w której każdy dba o innych. To najlepszy sposób, aby firma osiągnęła wysoką wydajność.

Po zdobyciu 5.000€, za okazaniem faktury, dokonamy przelewu kwoty za bilet lotniczy. Pamiętaj więc, aby zachować dowód zakupu biletu lotniczego wraz z kwotą. Bez tego nie będziemy w stanie wypłacić Ci pieniędzy.

Tak, oczywiście. Jak wyjaśniliśmy Ci w pierwszym pytaniu tego FAQ “Czy to legalne?”, jesteśmy ściśle regulowani przez francuskie i hiszpańskie władze. Jako freelancerka, po rozpoczęciu działalności, zostaniesz zapoznana z naszym księgowym, który zajmie się zarządzaniem całą administracyjną częścią Twojej działalności za miesięczną opłatą (około 100€/miesiąc). Będziesz musiała zapłacić ubezpieczenie społeczne (około 400€/miesiąc) oraz podatki od swoich zysków. Nasi prawnicy wyjaśnią Ci, jak maksymalnie zoptymalizować opodatkowanie. Jednak wszystkie te koszty zaczną się dopiero wówczas, gdy Twoja działalność wystartuje i będzie przynosiła dziesiątki tysięcy euro miesięcznie. Nie będziesz więc musiała nic płacić, dopóki Twoja działalność nie zacznie się na poważnie.

Mamy świadomość, że tego zawodu nie można wykonywać w nieskończoność. Niektóre modelki chcą wykonywać tę pracę przez rok, inne znacznie dłużej. Dlatego stale poszukujemy poważnych, wysokiej klasy modelek. Koszty rekrutacji są astronomiczne, ponieważ jesteśmy bardzo selektywni w wyborze modelek. Naszą główną siecią rekrutacyjną są nasze własne modelki, które opowiadają o naszym studio swoim znajomym. Dzięki temu, że ciężko pracujemy nad rozwojem naszych modelek i codziennie udowadniamy im nasz profesjonalizm i powagę, wiemy, że zgodziłyby się one polecić nas znajomym, gdyby pojawiła się taka możliwość. I właśnie w taki sposób codziennie zwraca się do nas wiele młodych kobiet z całego świata.

© 2023 All rights reserved.